Edouard Manet - Morscy robotnicy
Edouard Manet - Morscy robotnicy
Edouard Manet - Morscy robotnicy

Edouard Manet - Morscy robotnicy

49,00 zł
Brutto

Obraz na płótnie malarskim, dzięki któremu uzyskujemy zachwycający, realistyczny efekt. Naciągnięty na blejtram z drewna sosnowego z dbałością o najwyższą jakość wykonania.

Reprodukcja obrazu Edouarda Manet Morscy robotnicy wykonana jest zgodnie z certyfikatem Digigraphie®, gotowa do powieszenia na ścianie. Więcej szczegółów w dziale jakość i technologia.Obrazy Koncepcyjne

 

Skąd w obrazach Edouarda Manet morska tematyka? Malarz pochodził z bardzo wytwornej rodziny, od dziecka wykazywał zainteresowanie rysunkiem, jednak jego ojciec przewidział dla niego karierę prawniczą. Manet uczył się bardzo źle, w końcu rodzice dali za wygraną i wyrazili zgodę, by zajął się czymkolwiek innym, byle nie malarstwem. Przez pewien czas początkujący artysta szkolił się do fachu marynarza, jednak każdą wolną chwilę spędzał na szkicowaniu. Następnie porzucił zamysł pływania i oddał się malarstwu, ucząc się głównie na własną rękę. Kto wie, być może gdyby nie upór ojca malarza, nie tylko nie powstałyby jego dzieła o tematyce morskiej, ale i żadne inne z obecnie podziwianych.

Brak opini
Product added to wishlist
Product added to compare.

Strona korzysta z ciasteczek.

{hook h = 'displayRemarketingTag'}