Caspar David Friedrich - Dwaj...
Caspar David Friedrich - Dwaj...
Caspar David Friedrich - Dwaj...
Caspar David Friedrich - Dwaj...

Caspar David Friedrich - Dwaj mężczyźni kontemplujący księżyc

3404
89,00 zł
Brutto

Obraz Caspar David Friedrich - Dwaj mężczyźni kontemplujący księżyc na płótnie malarskim, dzięki któremu uzyskujemy zachwycający, realistyczny efekt. Naciągnięty na blejtram z drewna sosnowego z dbałością o najwyższą jakość wykonania.


Reprodukcja dzieła Caspara Davida Friedricha ma grubość 2 cm i jest gotowa do powieszenia na ścianie. Jesteśmy bezpośrednim producentem oferowanych obrazów, obrazy są odporne na słońce i wodę.

Obrazy Koncepcyjne

 

Mimo, że dzieła Caspara Davida Friedricha są szeroko znane, to raczej mało mówi się o jego życiu osobistym. Mimo, że na początku jego twórczość wzbudzała we współczesnym mu środowisku podziw i dość szybko zyskał uznanie, to koniec życia artysty nie wyglądał już tak barwnie. Powodem krytyki nie był z pewnością brak talentu, ale fakt, że jego obrazy stają się… zbyt staromodne. Powód może błahy, a jednak twórczość Friedricha straciła dotychczasowe zainteresowanie. Publika pragnęła czegoś więcej niż romantycznych pejzaży. Argumentem odmówienia mu posady kierownika szkoły malarstwa pejzażowego był zarzut, że do sztuki podchodził kierując się „wewnętrzną stroną swojego geniuszu”, a nie wzorcami ustalonymi przez Akademię. Wszystkie te wydarzenia przyczyniły się do złego stanu psychicznego malarza i w znacznym stopniu odebrały mu zapał do dalszego tworzenia.

Brak opini
Product added to wishlist
Product added to compare.

Strona korzysta z ciasteczek.

{hook h = 'displayRemarketingTag'}