Leonardo Da Vinci - Madonna z goździkiem
Leonardo Da Vinci - Madonna z goździkiem
Leonardo Da Vinci - Madonna z goździkiem

Leonardo Da Vinci - Madonna z goździkiem

154,98 zł
Brutto

Obraz na płótnie malarskim, dzięki któremu uzyskujemy zachwycający, realistyczny efekt. Naciągnięty na blejtram z drewna sosnowego z dbałością o najwyższą jakość wykonania.

Reprodukcja obrazu Leonarda Da Vinci Madonna z goździkiem wykonana jest zgodnie z certyfikatem Digigraphie®, gotowa do powieszenia na ścianie. Więcej szczegółów w dziale jakość i technologia.Rozmiar obrazu

 

Określenie autora niektórych dzieł często sprawia problemy. Dopiero nie tak dawno temu przypisano „Madonnę z goździkiem” wczesnym latom twórczości Leonarda da Vinci. Do niedawna badacze podejrzewali, iż twórcą jest jeden z artystów z pracowni Verrocchia, lecz nie wiązali go z postacią Leonarda (który również był jego uczniem). Ocenę dodatkowo utrudniały przemalowania pogrubiające rysy partii ciał postaci. Sfałdowana w niektórych fragmentach powierzchnia farby jest świadectwem eksperymentowania ze spoiwami o dużej zawartości oleju. Czerwony goździk jest jednym z częściej występujących symboli w malarstwie. Tutaj symbolizuje głęboką i czystą miłość Marii do Jezusa.

 Brak opini
Product added to wishlist
Product added to compare.

Strona korzysta z ciasteczek.

{hook h = 'displayRemarketingTag'}