Leonardo Da Vinci i Verrocchio -...
Leonardo Da Vinci i Verrocchio -...
Leonardo Da Vinci i Verrocchio -...

Leonardo Da Vinci i Verrocchio - Chrzest Chrystusa

99,00 zł
Brutto

Obraz na płótnie malarskim, dzięki któremu uzyskujemy zachwycający, realistyczny efekt. Naciągnięty na blejtram z drewna sosnowego z dbałością o najwyższą jakość wykonania.

Reprodukcja obrazu Leonarda Da Vinci i Verrocchia Chrzest Chrystusa wykonana jest zgodnie z certyfikatem Digigraphie®, gotowa do powieszenia na ścianie. Więcej szczegółów w dziale jakość i technologia.Obrazy Koncepcyjne

 

Sława Leonarda da Vinci jest tak wielka, że nawet jeśli jest jedynie współautorem jakiegoś dzieła, to właśnie na jego nazwisko zwraca się największą uwagę. Mniej więcej taka sytuacja dotyczy „Chrztu Chrystusa”. Głównym autorem dzieła jest Verrocchio, Leonardo zaś jedynie pomagał przy malowaniu jako jego uczeń. Przy pracy pomógł także- również później osławiony- Sandro Botticelli. Botticelli jest autorem twarzy anioła znajdującego się na drugim planie, widzianej frontalnie. Wykończenie dzieła dokonał da Vinci, który dodał drugiego anioła odwróconego plecami, namalował ręce pierwszego anioła, ujednolicił plany kompozycji, za pomocą laserunku poprawił postać Chrystusa oraz dodał zamglony pejzaż w tle.

Brak opini
Product added to wishlist
Product added to compare.

Strona korzysta z ciasteczek.

{hook h = 'displayRemarketingTag'}