Iwan Szyszkin - Poranek w sosnowym lesie
Iwan Szyszkin - Poranek w sosnowym lesie
Iwan Szyszkin - Poranek w sosnowym lesie

Iwan Szyszkin - Poranek w sosnowym lesie

142,68 zł
Brutto

Obraz na płótnie malarskim, dzięki któremu uzyskujemy zachwycający, realistyczny efekt. Naciągnięty na blejtram z drewna sosnowego z dbałością o najwyższą jakość wykonania.

Reprodukcja obrazu Iwana Syszkina Poranek w sosnowym lesie wykonana jest zgodnie z certyfikatem Digigraphie®, gotowa do powieszenia na ścianie. Więcej szczegółów w dziale jakość i technologia.Rozmiar obrazu

 

„Poranek w sosnowym lesie” przypisuje się powszechnie jedynie Iwanowi Szyszkinowi. Co jednak ciekawe, na obrazie pierwotnie był także podpis drugiego malarza, Konstantina Sawickiego, który, jako współautor, domalował postacie niedźwiedzi. Jednak Piotr Trietiakow po dokonaniu zakupu obrazu starł podpis Sawickiego; od tej pory w większości opracowań dzieło przypisuje się jedynie Szyszkinowi. Swoje postępowanie kolekcjoner uzasadnił tym, iż pomysł obrazu, jego kompozycja i tematyka były specyficzne dla stylu Szyszkina, co pozwala uznać go za głównego twórcę dzieła. Poranek w sosnowym lesie należy do najbardziej rozpoznawalnych w Rosji obrazów wykonanych przez tamtejszych artystów.

Brak opini
Product added to wishlist
Product added to compare.

Strona korzysta z ciasteczek.

{hook h = 'displayRemarketingTag'}