Leonardo da Vinci - Autoportret
Leonardo da Vinci - Autoportret

Leonardo da Vinci - Autoportret

59,04 zł
Brutto

Unikalny obraz na płótnie malarskim, dzięki któremu uzyskujemy zachwycający efekt. Naciągnięty na blejtram z drewna sosnowego z dbałością o najwyższą jakość wykonania.


Reprodukcja artystyczna wykonana zgodnie z certyfikatem Digigraphie®, wydanym przez firmę Epson. Więcej szczegółów w dziale jakość obrazów.

 

Wiele rozmiarów do wyboru!Rozmiar obrazu

 

Leonardo da Vinci jest chyba najsłynniejszym i najbardziej rozpoznawalnym europejskim artystą i naukowcem. Fakty dotyczące jego niezwykłych pomysłów są powszechnie znane, ciekawostką jednak może być wspomnienie o jego cechach osobistych. Leonardo był wegetarianinem, co było dość niespotykane w XV wieku. Kochał zwierzęta do tego stopnia, że czasem kupował na targu zwierzę w klatce po to tylko, żeby je potem wypuścić na wolność. Podobno był również niezwykle przystojnym mężczyzną o wspaniałym głosie. Leonardo nie tylko komponował, grał i śpiewał, ale także lubił gdy mu akompaniowano przy malowaniu. Miał w sumie 17 przyrodnich braci i sióstr z małżeństw swoich rodziców.

Leonardo da Vinci kojarzony jest głównie jako wybitny malarz, naukowiec i wynalazca. Mało kto jednak wie, że niektórzy z jego współczesnych widzieli w nim głównie muzyka. Ze względu na wspaniałą grę na lirze na dworze mediolańskim mówiło się o nim w pewnym okresie przede wszystkim jako o muzyku.

Brak opini
Product added to wishlist
Product added to compare.

Strona korzysta z ciasteczek.

{hook h = 'displayRemarketingTag'}