Rembrandt - Żydowska panna młoda
Rembrandt - Żydowska panna młoda

Rembrandt - Żydowska panna młoda

119,31 zł
Brutto

Obraz na płótnie malarskim, dzięki któremu uzyskujemy zachwycający, realistyczny efekt. Naciągnięty na blejtram z drewna sosnowego z dbałością o najwyższą jakość wykonania.

Reprodukcja obrazu Rembrandta Żydowska panna młoda wykonana jest zgodnie z certyfikatem Digigraphie®, gotowa do powieszenia na ścianie. Więcej szczegółów w dziale jakość i technologia.Rozmiar obrazu

 

Niejednej osobie, która tworzy zdarzyło się z pewnością zamalowywać własne dzieła- po to, by stworzyć w ich miejscu coś całkiem nowego, czy po to, by zmienić jakieś istotne elementy. Wielcy mistrzowie również postępowali w taki sposób. Przykładem może być „Żydowska narzeczona” Rembrandta. Czule obejmującą się parę pierwotnie podglądał król Abimeleka. Sama tożsamość kochanków jest sporna, zwykle jednak uważa się, że są to biblijni Izaak i Rebeka. Mężczyzna przedstawiał zwykle swoją ukochaną jaką siostrę, a ich intymny kontakt był możliwy tylko, gdy nikt nie widział. Cóż, Rembrandt zapewne zostawił im nieco swobody zamalowując podglądacza.

Brak opini
Product added to wishlist
Product added to compare.

Strona korzysta z ciasteczek.

{hook h = 'displayRemarketingTag'}