John Martin - Wielki dzień Jego gniewu
John Martin - Wielki dzień Jego gniewu

John Martin - Wielki dzień Jego gniewu

142,68 zł
Brutto

Obraz na płótnie malarskim, dzięki któremu uzyskujemy zachwycający, realistyczny efekt. Naciągnięty na blejtram z drewna sosnowego z dbałością o najwyższą jakość wykonania.

Reprodukcja obrazu Johna Martina Wielki dzień Jego gniewu wykonana jest zgodnie z certyfikatem Digigraphie®, gotowa do powieszenia na ścianie. Więcej szczegółów w dziale jakość i technologia.Rozmiar obrazu

 

Osoby zainteresowane pejzażami- zarówno romantycznymi, jak i tymi z pazurem- zaciekawić może malarstwo Johna Martina, który stworzył całą serię niesamowitych scenerii zainspirowanych tematyką biblijną. Co ciekawe, w jego twórczości zwykle brak bezpośrednich religijnych przedstawień, Martin ujmował jednak naturę pod wpływem konkretnych opowieści, takich jak sąd ostateczny, historia Sodomy i Gomory, Pandemonium, czy plagi egipskie. Po śmieci artysty jego twórczość została niemal całkowicie zapomniana, monumentalne i fantastyczne wizje wydały w epoce wiktoriańskiej przestarzałe, warto jednak przyjrzeć się im jako czemuś rzeczywiście wyjątkowemu.

Brak opini

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Strona korzysta z ciasteczek.

{hook h = 'displayRemarketingTag'}