Chcesz konkretnego obrazu? Zadzwoń: 536 222 711

Zamknij

Czas

Standardowa dostawa: 2 robocze.

Międzynarodowa dostawa: 7-14 dni roboczych, w zależności od lokalizacji.

Koszty

Dostawa krajowa standardowa – kurierska przesyłka: 29 PLN

Dostawa krajowa za pobraniem – kurierska przesyłka: 49 PLN

Dostawa międzynarodowa: skontaktuj się z nami po wycenę.

Koszt dostawy zawiera profesjonalne pakowanie obrazu, które zapewnia bezpieczeństwo w trakcie transportu. Wszystkie nasze obrazy są starannie zabezpieczone, aby dotarły do klienta w nienaruszonym stanie. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące dostawy lub dodatkowe wymagania, prosimy o kontakt.

Reklamacja przesyłki

Podczas przyjmowania paczki od kuriera zwróć uwagę na jej stan. Najlepiej, szczególnie przy zamówieniach wielkoformatowych i obrazów w ramie, otwórz paczkę w obecności kuriera. Dokumentuj, rób zdjęcia lub nagraj film telefonem. Gwarantuje to nieporównywalnie szybsze i łatwiejsze rozwiązanie ewentualnych problemów. Ułatwi proces reklamacji zniszczeń powstałych podczas transportu. Jeśli podczas kontroli jakości zauważysz niedoskonałości (wynikłe np. z kaprysu technologii), wykonamy projekt od nowa własnym kosztem. Natomiast jeśli obraz lub rama uległy fizycznemu uszkodzeniu podczas transportu będzie można ubiegać się o zwrot poniesionych kosztów z ubezpieczenia przesyłki w firmie kurierskiej.

Przepraszamy z góry za wszelkie niedogodności związane z Państwa zamówieniem. Mimo, że zawsze staramy się zapewnić najwyższą jakość i satysfakcję, zdarza się, że pojawiają się błędy. Wykorzystujemy rygorystyczny system zarządzania jakością, ale mimo to mogą wystąpić problemy.

Jeżeli zauważą Państwo jakiekolwiek problemy z wydrukiem artystycznym, niezależnie czy wynikają one z błędów produkcyjnych, czy uszkodzeń podczas transportu, prosimy o natychmiastowy kontakt. Nasz zespół jest dostępny zarówno przez e-mail, jak i telefon, aby szybko i skutecznie rozwiązać wszelkie problemy.

Naszym celem jest pełna satysfakcja Klienta. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby znaleźć szybkie i zadowalające rozwiązania w przypadku reklamacji.