Zachwyć przepięknymi ścianami z naszymi obrazami!

Tworzymy dla najbardziej wymagających klientów indywidualnych jak i biznesowych.


Jesteśmy producentem najwyższej jakości reprodukcji dzieł sztuki jak i obrazów tematycznych. Obrazy produkujemy na 100% ekologicznym płótnie canvas, z wykorzystaniem specjalnych atramentów, które charakteryzują się wysoką precyzją odwzorowywania barw, płynnymi przejściami tonalnymi, jak również w przypadku prac czarno-białych neutralnością barw z wysokim poziomem czerni. Nasze reprodukcje to gwarancja nadzwyczajnej jakości w połączeniu z archiwalną żywotnością, która zyskała uznanie w kręgach sztuki na całym globie.

Wysoka rozdzielczość 1440DPI oraz niesamowita skala barwna gwarantuje najwyższą jakość, oraz daje pewność - w przypadku gdy obraz ma być prezentem - że będzie to prezent z najwyższej półki.

 
Obrazy naciągamy na lity blejtram sosnowy który dzięki swojej masie i trwałości będzie służył przez wiele lat, nie wyginając się.

Każdy obraz jest RĘCZNIE przygotowywany i poddawany kontroli jakości, by zagwarantować najlepszy technicznie rezultat, i mieć pewność - że otrzymują Państwo produkt nieskazitelny. Technika nadruku jaką stosujemy wykorzystuje droższe materiały, jest czasochłonna i pracochłonna. Wszystko po to, by otrzymać obraz o idealnej jakości!

 

Dołożymy wszelkich starań, by obrazy dotarły jak najszybciej w idealnym stanie. Jeśli podczas kontroli jakości zauważymy niedoskonałości (wynikłe np. z kaprysu technologii), wykonamy projekt od nowa własnym kosztem.

Boki i tył obrazu są zadrukowane, dzięki czemu jest gotowy od razu do powieszenia na ścianie.
 

Najwyższa jakość, najwyższa trwałość, odporność na wodę i słońce.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Strona korzysta z ciasteczek.

{hook h = 'displayRemarketingTag'}