Sposoby wysyłki, formy transportu

Dołożymy wszelkich starań, by obrazy dotarły jak najszybciej w idealnym stanie. Jeśli podczas kontroli jakości zauważymy niedoskonałości (wynikłe np. z kaprysu technologii), wykonamy projekt od nowa własnym kosztem.

Typowy czas produkcji obrazu wynosi do 10 dni roboczych. W szczególnych przypadkach możemy przyspieszyć ów proces - prosimy wtedy o informację mailową. Obrazy w ramach produkowane są w czasie do 14 dni roboczych - powodem jest czas potrzebny do realizacji takiego zamówienia.

Wszystkie obrazy pakowane są w nieskazitelnym stanie. Zabezpieczamy je jak tylko możemy, by w ten sposób dotarły do Ciebie. Pomimo najszczerszych chęci nie jesteśmy jednak w stanie czuwać przy przesyłce 24 godziny na dobę. Po otrzymaniu obrazu polecamy sprawdzić zawartość paczki W OBECNOŚCI KURIERA. Gwarantuje to nieporównywalnie szybsze i łatwiejsze rozwiązanie ewentualnych problemów. Jeśli obraz nie spełni Twoich oczekiwań, istnieje możliwość jego zwrotu. W tym przypadku prosimy o dokładne udokumentowanie wszelkich uszkodzeń i wad oraz niezwłoczny kontakt.

 

Istnieje możliwość zwrotu obrazu bez podania przyczyny. Zwracamy wtedy pieniądze za obraz.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Strona korzysta z ciasteczek.