Sposoby wysyłki, formy transportu

Dołożymy wszelkich starań, by obrazy dotarły jak najszybciej w idealnym stanie. Jeśli podczas kontroli jakości zauważymy niedoskonałości (wynikłe np. z kaprysu technologii), wykonamy projekt od nowa własnym kosztem.

Typowy czas produkcji obrazu wynosi do 7 dni roboczych. W szczególnych przypadkach możemy przyspieszyć ów proces - prosimy wtedy o informację mailową. Obrazy w ramach produkowane są w czasie do 10 dni roboczych - powodem jest czas potrzebny do wykonania dedykowanych ram.

Wszystkie obrazy pakowane są w nieskazitelnym stanie. Zabezpieczamy je jak tylko możemy, by w ten sposób dotarły do Ciebie. Pomimo najszczerszych chęci nie jesteśmy jednak w stanie czuwać przy przesyłce 24 godziny na dobę. Po otrzymaniu obrazu polecamy sprawdzić zawartość paczki W OBECNOŚCI KURIERA. Gwarantuje to nieporównywalnie szybsze i łatwiejsze rozwiązanie ewentualnych problemów. Jeśli obraz nie spełni Twoich oczekiwań, istnieje możliwość jego zwrotu. W tym przypadku prosimy o dokładne udokumentowanie wszelkich uszkodzeń i wad oraz niezwłoczny kontakt.

Istnieje możliwość zwrotu obrazu bez podania przyczyny. Zwracamy wtedy pieniądze za obraz.

Kwota zakupu powyżej 500 zł to darmowa wysyłka na terenie kraju. Standardowa cena dostawy kurierem - 29 zł, a w opcji zakupu za pobraniem - 49 zł.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Strona korzysta z ciasteczek.

{hook h = 'displayRemarketingTag'}