Zachwyć przepięknymi ścianami z naszymi obrazami!

Tworzymy dla najbardziej wymagających klientów indywidualnych jak i biznesowych.

Poniższe zdjęcie przedstawia jedną z realizacji - obrazy w oranżerii Pałacu Chrystowskich.


 

Jesteśmy producentem najwyższej jakości reprodukcji dzieł sztuki jak i obrazów tematycznych. Obrazy produkujemy na 100% ekologicznym płótnie canvas, z wykorzystaniem specjalnych atramentów, które charakteryzują się wysoką precyzją odwzorowywania barw, płynnymi przejściami tonalnymi, jak również w przypadku prac czarno-białych neutralnością barw z wysokim poziomem czerni. Wszystkie obrazy są wykonane zgodnie z szanowanym przez artystów z całego świata certyfikatem Digigraphie®. Technologia druku opracowana przez specjalistów z Epson specjalnie na potrzeby Digigraphie®, została tak dopracowana by zagwarantować doskonałą reprodukcję kolorów, a wysoka rozdzielczość druku zapewnia znakomite odwzorowanie najdrobniejszych detali, co sprawia, iż kopia jest wierna oryginałowi. Digigraphie® to gwarancja nadzwyczajnej jakości w połączeniu z archiwalną żywotnością, która zyskała uznanie w kręgach sztuki na całym globie.

Oszałamiająca rozdzielczość 2880 DPI oraz niesamowita skala barwna gwarantuje najwyższą jakość, oraz daje pewność - w przypadku gdy obraz ma być prezentem - że będzie to prezent z najwyższej półki.

 

 

Obrazy naciągamy na lity blejtram sosnowy który dzięki swojej masie i trwałości będzie służył przez wiele lat, nie wyginając się.

Każdy obraz jest RĘCZNIE przygotowywany i poddawany kontroli jakości, by zagwarantować najlepszy technicznie rezultat, i mieć pewność - że otrzymują Państwo produkt nieskazitelny. Technika nadruku jaką stosujemy wykorzystuje droższe materiały, jest czasochłonna i pracochłonna. Wszystko po to, by otrzymać obraz o idealnej jakości!

 

Dołożymy wszelkich starań, by obrazy dotarły jak najszybciej w idealnym stanie. Jeśli podczas kontroli jakości zauważymy niedoskonałości (wynikłe np. z kaprysu technologii), wykonamy projekt od nowa własnym kosztem.

Boki i tył obrazu są zadrukowane, dzięki czemu jest gotowy od razu do powieszenia na ścianie.


 Tył obrazu wykończony bardzo schludnie i estetycznie:

 

 

Najwyższa jakość, najwyższa trwałość, odporność na wodę i słońce.


Realne zdjęcia przykładowych obrazów wykonanych w naszej technologii: