Najczęściej zadawane pytania

 

1. Czym zajmuja sie Unikalne Obrazy, jakie jest Credo firmy ?
Unikalne Obrazy specjalizują się  w tworzeniu reprodukcji światowej sławy dzieł sztuki w technologii Giclee (pigmentowy druk na naturalnym płótnie canvas) oraz technikach olejnych. Chcemy upowszechnić malarskie dzieła dziedzictwa międzynarodowego w najwyższej jakości oraz wypromować utalentowanych, niezależnych artystów młodego pokolenia.


2. Jaka jest jakość wykonywanych przez was reprodukcji?

Mamy wieloletnie doświadczenie w zakresie tworzenia reprodukcji dzieł sztuki. Dlatego też obrazy giclee są najwyższej jakości, wykonywane zgodnie z technologią Digigraphie.
Olejne dzieła są malowane przez naszych artystów, podlegają przy tym surowej ocenie zanim zostaną zakonczone. 

3. Czy obrazy mogą mieć inne wymiary?
Reprodukcje zawarte w ofercie staramy się różnicować rozmiarowo. W przypadku chęci nabycia reprodukcji w konkretnym rozmiarze - prosimy o kontakt. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby sprostać Panstwa oczekiwaniom.

4. Jeśli mojego ulubionego obrazu nie ma w waszej Galerii, czy także mogę złożyć zamówienie?
Staramy się poszerzać ofertę, zdobywać licencję na możliwie największą liczbę dzieł, jednak - w przypadku zainteresowania inną pracę- możemy stworzyć reprodukcje każdego obrazu wedle Twojego życzenia. Prosimy przeslac tytul pracy oraz nazwisko artysty - odpowiemy czy istnieje taka mozliwosc.Nie wykonujemy reprodukcji obrazów powstałych po roku 1950.

5. Jak długo trwa realizacja zamówienia?
Maksymalny czas realizacji zamowienia to 5 dni roboczych. Z reguły ten czas jest szybszy, jednak - dajemy gwarancję że w tym terminie obraz zostanie nadany. Reprodukcje olejne - możemy nadać już następnego dnia po zamówieniu, w przypadku reprodukcji na życzenie - o czasie realizacji informujemy mailowo.

6. Jakich materiałów używacie podczas wykonywania reprodukcji?
Do reprodukcji giclee używamy naturalnego, bawełnianego płótna canvas, które naciągamy na ramę w taki sposób, że praca jest od razu gotowa do powieszenia.
Reprodukcje olejne oraz inne - mają dokładnie opisaną technikę przy każdym obrazie.

7. Jak będę płacił/a za moje zamówienie?
Zamówienie można opłacić z góry, przelewem na konto bądź przez płatności online, a także - przy odbiorze. Dajemy wybór możliwego rodzaju płatności podczas realizacji zamówienia.

8. Czy mogę dostać rabat kiedy zamawiam więcej niż 1 reprodukcje?
Przy zamówieniach powyżej 300 zł gwarantujemy przesyłkę gratis. W przypadku zamówienia za 500 zł - dodajemy obraz gratis. Jeśli chcą zamówić Panstwo obraz za ponad 1000 zl - istnieje mozliwosc przydzielenia indywidualnego rabatu.

9. Jaką mam gwarancje, że z zamówionej u was reprodukcji będę zadowolony/a?
Dajemy 100% gwarancji satysfakcji. Oznacza to, że w przypadku jakichkolwiek powodów niezadowolenia z naszej pracy, możesz zwrócić obraz. W tym przypadku zwracamy pieniądze za obraz na konto.

10. Kto pokrywa koszty transportu i w jaki sposób dostarczacie reprodukcje?
Koszty transportu ponosi zamawiający. Twoja reprodukcja będzie naciągnięta na blejtram. Sposób pakowania wyklucza możliwość uszkodzenia towaru podczas transportu. Przesyłka dostarczana jest wprost do twojego domu. Obecnie współpracujemy z przewoznikami UPS oraz Opek.

11. Czy wystawiacie faktury vat?
Tak, na zrealizowane przez nas zamówienia wystawiamy faktury Vat.